تبلیغات

ده روش برای پدر بهتری شدن

۰
ده روش برای پدر بهتری شدن
10 روش برای اینکه پدر بهتری بشوید

چه چیزی در حال اتفاق افتادن است؟
کودکان به هر دوی والدین نیاز دارند. پدران متعهد می توانند به کودکان کمک کنند تا زندگی شادتر، سالم تر و موفق تری داشته باشند. پدرانی که زمانی را با کودکان خود می گذرانند، شانس اینکه کودکشان در مدرسه موفق تر عمل کنند، مشکلات رفتاری کمتری داشته باشند و عزت نفس و رفاه بیشتری را تجربه کنند، افزایش می دهند.

برای مطالعه بیشتر:

پدر شدن و ایجاد حس مثبت

راز ابر قهرمان بودن هر پدر

چه کاری از دست شما بر می آید؟
به مادر کودکان خود احترام بگذارید.
زمانی که کودکان میبینند والدینشان به همدیگر احترام می گذارند، به احتمال زیاد آنها هم احساس می کنند که مورد احترام و پذیرش هستند.

با کودکان خود وقت بگذرانید.
اگر اغلب اوقات از نظر کودکانتان مشغول به نظر برسید، آنها احساس می کنند که نادیده گرفته شده اند و فرقی ندارد که شما چه چیزی بگویید. وقتی برای گذراندن با کودکانتان تنظیم کنید.به آنها حق شنیده شدن بدهید.
با کودکان خود زمانی که خیلی کوچک هستند شروع به صحبت کنید و با آنها در مورد انواع موضوعات صحبت کنید. به ایده ها و مشکلات آنها گوش فرادهید.

نظم همراه با عشق
همه کودکان به راهنمایی و نظم و ترتیب نیاز دارند، نه به عنوان تنبیه بلکه برای مقرر کردن محدودیت های منطقی و کمک به کودکان برای یادگیری از پیامدهای طبیعی و منطقی. پدرانی که در آرامش، عدالت، و رفتاری بدون خشونت نظم اعمال می کنند، عشق و علاقه شان را به کودک خود نشان می دهند.

یک الگو باشید
پدران الگو هستند، خواه این را تشخیص بدهند یا نه. یک دختر با پدری که عاشقش است، با علم به اینکه مستحق این است که با احترام با او برخورد شود، بزرگ می شود. پدران با نشان دادن صداقت، انسانیت و مسئولیت پذیری به پسران خود یاد دهند که چه چیزی در زندگی مهم است.

منبع :کودک و نوجوان-ده روش برای پدر بهتری شدن

+ نوشته شده توسط Ravanshenasanebartar در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: تربیت فرزندان توسط پدر، نقش پدر در تربیت، رابطه پدر و فرزند
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر