تبلیغات

سکس در دوران نامزدی | لمس در دوران نامزدی

۰
سکس در دوران نامزدی | لمس در دوران نامزدی
در زمان نامزدی که هنوز صیغه عقد میان طرفین به جاری شدن نرسیده است برای هر دو فرد تماس جنسی و لمس در دوران نامزدی ناپسند می باشد و از لحاظ شرعی گناه به حساب می‌آید.

رابطه جنسی و سکس در دوران نامزدی
امکان دارد جهت رعایت کردن مسئله های شرعی یک صیغه محرمیت میان زوجین جاری شود تا معاشرت آنها و تماس هایی مانند دست دادن و همینطور نگاه کردن اشکال شرعی دارا نباشد.

ولی شخص باید جدا از اینگونه تماس‌ها بپرهیزند به دلیل اینکه امکان دارد در صورت به هم خوردن روابط و منتفی شدن ازدواج.سکس در دوران نامزدیدو شخص آسیب های روحی و روانی جبران ناپذیری را کسب کنند. در میان بیشتر ایرانیان منظور از دوران نامزدی همین می باشد.

یعنی هنگامی که صیغه عقد دائم میان دختر و پسر به جاری شدن رسید و آنها شرعا زن و شوهر محسوب شدند .سکس در دوران نامزدی

ولی بنا به هر دلیلی هنوز زندگی مشترک خود را در یک سقف شروع نکرده اند.

رابطه جنسی در فرهنگ ایران
در فرهنگ ایرانی در این دوران زوجین در یک شرایط بلاتکلیف جنسی به سر خواهند برد. منظور این می باشد که از نظر شرع و قانون زن و شوهر محسوب می شوند ولی از لحاظ عرف جامعه هنوز کاملا زن و شوهر نمی باشند.سکس در دوران نامزدی

یعنی خانواده‌ها آزادی هایی که یک زن و شوهر در ارتباط جنسی خود دارا باشند را برای آنها جایز نمی دانند. سوال اکثر زوج های جوان این می‌باشد که در این دوران کیفیت ارتباط زناشویی آنها باید به چه صورت باشد و آیا میتوان سکس در دوران نامزدی یا لمس در دوران نامزدی را تجربه کرد ؟

منبع: مرکز مشاوره ستاره ایرانیان-سکس در دوران نامزدی | لمس در دوران نامزدی

+ نوشته شده توسط Ravanshenasanebartar در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: دوران نامزدی موفق، رابطه جنسی دوران عقد، سکس دوران نامزدی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر