تبلیغات

ماری جوانا صنعتی

۰
ماری جوانا صنعتی
ماری جوانا صنعتی، آیا چشم سوم با مصرف ماری جوانا حقیقت دارد؟

ماری جوانا صنعتی چه چیزی می باشد و چه اثراتی بر روی فرد می گذارد؟ ماری جوانا یک نوع مواد مخدر می باشد که از سرشاخه های گیاهی به نام شاهدانه به دست می آید این گیاه را در جهان به نام گل می شناسند.

در ماری جوانا ماده ای به نام THC وجود دارد که نوعی روانگردان می باشد و باعث می شود تغییراتی ادراکی در فرد به وجود آید و فرد را دچار اختلالاتی روان پریشی کند.

اما امروزه بسیاری از فروشندگان مواد در مواد مخدر گل ماده های توهم زاهای صنعتی مخلوط می کنند که در این صورت مصرف این ماده بسیار خطرناک خواهد بود و بر روی فرد ممکن است عوارض روان شناختی برگشت ناپذیری بگذارد..

در این مقاله ماری جوانای صنعتی را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا بیشتر با آن آشنا شوید.


ماری جوانا صنعتی چیست؟
از گیاه شاهدانه مواد بسیاری به وجود می آید که به آن ها کانابیس می گویند، ماری جوانا نیز در طبقه بندی مواد مخدر در دسته کانابیس ها قرار گرفته است.

معروف ترین کانابیس ها حشیش و ماری جوانا هستند و تفاوت کانابیس ها در میزان مواد موثره موجود در آن ها می باشد و به همین دلیل انواع متفاوتی به وجود می آید.

مثلا حشیش از صمغ گیاه شاهدانه به وجود می آید و ماری جوانا از برگ ها و سرشاخه های این گیاه به وجود می آید بر این اساس THC موجود در حشیش به مراتب بیشتر از ماری جوانا می باشد.

THC یک نوع ماده ای روانگردان است و مصرف هر اندازه آن غیرمجاز و خطرناک می باشد.

مواد روانگردان بسیار ضرر دارند و آسیب های جبران ناپذیری بر روی روان و ادراک فرد می گذارند این ماده روانگردان بر ادراک انسان از واقعیت های پیرامونی تاثیر می گذارد و باعث علائم روان پریشی مانند توهم و هذیان می شود.

منبع:مرکز مشاوره و روانشناسی مشاورانه-ماری جوانا صنعتی

+ نوشته شده توسط Ravanshenasanebartar در ، بدون بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: ماری جوانا صنعتی، مخدر چشم سوم، عوارض مصرف ماری جوانا صنعتی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر