تبلیغات

مشاور زندگی

۰
مشاور زندگی
مشاور زندگی
معمولا زن و مرد با ذوق و شوق فراوان زندگی خود را آغاز می کنند و در ابتدای زندگی مشترک بسیار مشتاق هستند که در کنار یکدیگر باشند.

برای هم وقت بگذارند، با یکدیگر صحبت و گفت و گو کنند و به نیاز های یکدیگر توجه کنند.

اما بعد از مدتی ممکن است این شور و اشتیاق اولیه از بین برود و زن و مرد نسبت به نیازهای یکدیگر کم اهمیت و یا بی تفاوت شوند.

در این بین یکی از زوجین یا هر دو بعد از مدتی ممکن است دلسرد شوند و مدام رابطه ی فعلی شان را با ابتدای شروع زندگی مشترکشان مقایسه کنند و افسوس بخورند.

البته باید توجه داشت که در ابتدای زندگی مشترک میزان شور و اشتیاق کمی از حالت طبیعی و نرمال خارج است و این طبیعی است که بعد از مدتی میزان شور و اشتیاق و توجه زن و مرد به یکدیگرکمتر شود و به سمت تعادل پیش برود.

ولی گاهی میزان کم شدن توجه و اشتیاق زوجین بیشتر از حالت عادی است به طوری که اگر به آن توجه نشود می تواند زندگی را به سمت شکست سوق دهد.

بنابراین شاید برای بسیاری از زوجین این سوال پیش بیاید که چه کنیم که همیشه رابطه ای سالم و صمیمی با همسرمان داشته باشیم و آن را حفظ کنیم.در اینصورت می توان از مشاور زندگی که زیر شاخه ای از مشاور خانواده است راهنمایی و کمک حرفه ای دریافت کنیم.

نقش مشاور زندگی چیست؟
مشاور زندگی کمک می کند تا زندگی شما لذت بخش تر و آرامبخش تر از آنچه هست باشد، مشاور زندگی تلنگری است برای زندگی در لحظه و داشتن رابطه ای صمیمی با همسر.

درواقع مشاور زندگی برای افزایش پتانسیل کیفیت زندگی است و بیشتر نقش پیشگیری را بر عهده دارد، یعنی زوجین قبل از اینکه مشکلی در رابطه شان حس کنند.

به مشاور زندگی مراجعه می کنند تا رابطه ی عاطفی سالم با همسرشان را حفظ کنند.

منبع : مرکز مشاوره ستاره ایرانیان-مشاور زندگی

+ نوشته شده توسط Ravanshenasanebartar در ، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: زندگی موفق، مشاوره خانواده، مشاوره زندگی
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر